НОВИНИ

Президент Литви: Європа відкрита для українського народу, але не для нинішнього уряду

Президент головуючої в Євросоюзі Литви Даля Грібаускайте заявляє , що Європейський Союз збирається послати сигнал Україні, що Європа чекає український народ, а не український уряд. Про це Грібаускайте заявила журналістам у Брюсселі перед початком другого дня саміту лідерів 28 країн ЄС.

«Європа є відкритою для українських людей, і в будь-який час, коли Українська держава буде готова виконати умови і приєднатися до ЄС у майбутньому або підписати Угоду про асоціацію, Європа буде відкрита для цього. Це нове. Європа відкрита для українських людей, але не обов'язково для цього уряду. Це сигнал , що українські люди самі повинні вирішувати своє власне майбутнє і майбутнє країни , а не цей уряд. Це уряд не підписує Угоду про асоціацію , тому що вони не хочуть його підписувати. Президент Янукович вже втратив довіру до себе у Вільнюсі » , - заявила президент Литви.

Нагадаємо, раніше один з євродипломатів заявив, що від саміту Європейського Союзу "не слід очікувати нових елементів відносно позиції Брюсселя до Києва"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.