НОВИНИ

Дніпропетровська влада вирішила не перешкоджати Євромайдану

Апеляційний адміністративний суд Дніпропетровської області в четвер дозволив громадським організаціям проводити мітинги і масові заходи у Дніпропетровську.

Як розповів організатор дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко, міська влада відкликали всі позови, пов'язані з проведенням заходів на площах Дніпропетровська громадськими організаціями та партіями.

"Суд дозволив нам проведення акцій, представники міськради відкликали всі свої позови з проханнями про заборону проводити мирні зібрання в центрі міста, підтвердивши, таким чином, антиконституційний характер своїх дій. Це наша маленька перемога", - заявив Романенко.

Він також зазначив, що винних у демонтажі наметового містечка на Європейській площі 24 листопада досі не притягнуто до відповідальності.

Як повідомлялося, Дніпропетровський окружний суд 25 листопада заборонив громадським організаціям та політичним партіям проводити акції протесту проти припинення Кабінетом Міністрів підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом в 25 місцях міста, зокрема і на Європейській площі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.