НОВИНИ

Янукович про справедливість у судах: "Це не дуже просто, м’яко кажучи, зробити"

Президент Віктор Янукович наголосив на необхідності впровадження справедливої судової системи в Україні під час прес-конференції 19 грудня, відповідаючи на про покарання правоохоронців та представників влади через розгін Майдану

Янукович наголосив, що  двоє керівників МВС у Києві – відсторонені від посад у зв'язку з розслідуванням подій на Майдані Незалежності.

Янукович підкреслив, що не хоче підміняти ні прокурорів, ні слідчих. «Я хочу, щоб в нашій країні працювали незалежна судова система, ефективне слідство, щоб новий кримінально-процесуальний кодекс створив умови змагальності між стороною захисту і обвинувачення», - сказав президент.

Янукович також сказав, що в країні має бути справедливі суди. «Це не дуже просто, м’яко кажучи, зробити. Але ми поставили для себе таку мету… Ми будемо наводити порядок у країні і це моя принципова позиція», - сказав він.

Нагадаємо, генеральний прокурор Віктор Пшонка повідомив, що до розгону мирного Євромайдану в ніч на 30 листопада причетні заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович, голова КМДА Олександр Попов, начальник Київської міліції Володимир Коряк та його заступник з громадської безпеки Петро Федчук. Їм було вручено повідомлення про підозру у перевищенні службових повноважень.