НОВИНИ

Янукович про розгін Євромайдану: Клюєв розповів мені, що хотів стабілізувати ситуацію

Президент Віктор Янукович заявив, що секретар РНБО Андрій Клюєв розповів йому, що вніч на 30 листлопада намагався стабілізувати ситуацію. Про це Янукович розповів журналістам, відповідаючи на питання, що він особисто знає про розгін Євромайдану.

«Я хочу знати правду, як і ви, хто був у цьому (у розгоні Майдану – Ред.) зацікавлений», – наголосив Янукович.

«Багато є пліток, здогадів. Я не приховую – я запросив до себе Андрія Клюєва, коли з’явилась така інформація. Я його запросив, він мені розказав все, як було. Потім я запитав: яка Ваша ціль?  Він відповів: стабілізувати», – заявив Янукович. 

Водночас, сьогодні прес-служба РНБО, оприлюднила заяву Андрія Клюєва, в якій він називає "політичною драматургією" всі звинувачення на свою адресу з приводу причетності до силового розгону Євромайдану в ніч на 30 листопада.

Як повідомлялось, 14 грудня під час брифінгу генпрокурор Віктор Пшонка заявив: за розгін Євромайдану покарають секретаря РНБО Володимира Сівковича, начальника київської міліції Валерія Коряка і голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова. Президент Віктор Янукович підписав указ про відсторонення всіх трьох на час проведення розслідування.

ЗМІ опублікували частину протоколів одночасного допиту Генпрокураторою Сівковича, Коряка і Олександра Попова. Документи свідчать про те, що Сівкович транслював вказівки секретаря РНБО Андрія Клюєва.

Клюєв назвав звинувачення на свою адресу у причетності до розгону Євромайдану спланованою провокацією та  самостійно прийшов на допит в слідче управління ГПУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.