НОВИНИ

У Донецьку робітників заводу регіонала змушують мітингувати на підтримку Януковича біля верстатів

У Донецьку робітників заводу «Норд», який належить депутату від ПР Валентину Ландику, змушують влаштовувати антимайдани на підтримку курсу Віктора Янковичапрямо на робочих місцях. Про це повідомили робітники підприємства, які прийшли на Євромайдан у Донецьку.

За їхніми словами на заводі "Норд" провели антимайдан прямо біля верстатів.

"Ми підтримуємо всенародно обраного президента Віктора Януковича і уряд в їх зусиллях стабілізувати ситуацію в Україні. Ми видаємо Віктору Януковичу мандат народної довіри на підписання в Москві усіх документів, сприяючих цій меті", - оголосило заяву керівництво заводу.

За словами робітників, ніхто з них не вимовив жодного слова на підтримку влади і мовчки слухали лозунги керівництва підприємства.

Як повідомлялось, тоді, коли робітників «Норду» змушували «мітингувати» на робочих місцях, скандально відома мер Слов’янськ Неля Штепа організувала на цетральній площі міста публічний сеанс антиєвропейської істерії зі спаленням прапора ЄС.

Нагадаємо, саме Валентин Ландик у листопаді запропонував Віктору Януковичу відкласти підписання угоди про асоціацію з ЄC.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.