НОВИНИ

Путін запевняє, що допомогає Януковичу не через Майдан, а просто як брату

Президент РФ Владімір Путін заявив, що Росія надає допомогу Україні, яка опинилася в складному фінансовому та політичному становищі. Про це він сказав на прес-конференції 19 грудня.

"Скажу без жодної іронії: ми часто вживаємо словосполучення братня країна, братній народ. І сьогодні ми бачимо, що Україна перебуває в складному становищі - і економічному, і соціальному, і політичному", - заявив Путін.

"Ситуація виникла з ряду обставин і причин, але вона, ця ситуація, об'єктивна. І якщо ми дійсно говоримо, що це братський народ і братська країна, то ми повинні вчинити як близькі родичі, і підтримати український народ в цій складній ситуації", - підкреслив російський президент.

Російський лідер особливо підкреслив, що допомога не продиктована ситуацією на майдані Незалежності в Києві і переговорами України з ЄС.

При цьому Путін зазначив, що газовий контракт, підписаний при уряді Юлії Тимошенко, економічно обгрунтований, і формула ціни була такою ж, як і для всіх споживачів у Європі.

Нагадаємо,17 грудня Росія заявила про зниження  Києву ціни на газ за 1 тис. м³ до $ 268,5 з нинішніх $ 400.

Також найближчим часом Росія розмістить в українських держоблігаціях $15 млрд, які будуть запозичені з Фонду національного добробуту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.