НОВИНИ

Протестувальники на Майдані скаржаться на проблеми із доставкою продуктів та вивезенням сміття

Координатори штабу національного спротиву заявляють про труднощі з доставкою продуктів мітингувальникам і вивезенням сміття з майдану Незалежності в Києві. Про це заявили депутати Верховної Ради від фракції "Батьківщина" Степан Кубів і фракції "Свобода" Михайло Блавацький.

Кубів зауважив, що в центр міста не пропускають автомобілі з продуктами харчування для учасників акції, машини вдається проводити на Майдан лише за особистого втручання у кожному випадку народних депутатів.

Крім того, депутат звертається до адміністрацій Подільського та Шевченківського районів Києва із проханням сприяти вивезення сміття із центру Києва.

Зі свого боку, Блавацький наголосив: якщо проблема з вивезенням сміття не буде вирішена, то мітингувальники перенесуть пакети зі сміттям під будинки Печерської райадміністрації, адміністрації президента або під стіни парламенту.

Нагадаємо, акції протесту почалися в Україні після того, як 21 листопада Кабінет міністрів прийняв рішення про призупинення підписання угоди про асоціацію з ЄС.

1 грудня відбулася одна з найбільш масових акцій, під час якої протестувальники встановили намети на Майдані Незалежності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.