НОВИНИ

США обіцяють вивчити, що підписали Путін і Янукович

Сполучені Штати Америки вивчать деталі укладених у вівторок у Москві угод між Україною та Росією. Про це повідомляється на сайті Посольства США в Україні.

Разом з тим, офіційний Вашингтон вважає, що ці домовленості не враховують сподівань учасників мирних демонстрацій в Україні, заявив під час брифінгу прес-секретар Білого Дому Джей Карні.

"Ми будемо вивчати деталі цих угод, про які повідомляється, по мірі їх оприлюднення, але вони не враховують занепокоєнь, висловлених мирними демонстрантами в Україні", - вважає прес-секретар Білого Дому.

За словами Карні, США, як і раніше, закликають українську владу "дослухатися до свого народу і знайти спосіб відновити рух до мирного, справедливого, демократичного і економічно заможного європейського майбутнього, до якого прагнуть громадяни України".

"Ми закликаємо українську владу розпочати невідкладний діалог з опозицією та всіма іншими зацікавленими сторонами, котрі публічними демонстраціями висловили своє бажання кращої України", - заявив прес-секретар Білого дому.

Нагадаємо, 17 грудня в Москві російський Газпром і Нафтогаз України підписали доповнення до газового контракту 2009 року, згідно з яким вартість газу для України знизиться з $410 до $268,5 за тисячу кубометрів.

Експерти відзначають, що надана Газпромом знижка на газ, при всій вигідності для України, грає на руку і Росії, оскільки дозволить збільшити обсяг продажів палива.

На думку Володимира Горбача, політичного експерта Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, російський кредит не оздоровить економіку, а чекатиме запущеного дефолту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.