НОВИНИ

Влада переслідує учасників Євромайданів: відкрито щонайменше 11 кримінальних проваджень

Проти активістів Євромайданов по всій Україні відкрито щонайменше 11 кримінальних проваджень. Про це повідомила в ефірі " 5 каналу" активістка ініціативи "Євромайдан SOS" Ірина Мухіна.

"Це дуже масова ситуація станом на 17 грудня по Україні. В основному це особи, які брали активну участь у місцевих Євромайданах. За різними статтями Кримінального кодексу проти активістів відкриті кримінальні провадження у Львові, Луцьку, Чернігові, Черкасах тощо. Точну кількість проваджень наразі встановити складно, але за даними "Євромайдан SOS" можна говорити про мінімум 11 кримінальних справ", - заявила Мухіна.

"Зараз кримінальні провадження почали відкривати не в Києві, а на місцях, щоб трохи розмити ситуацію. Бо якщо події відбуваються у Києві - це гучні справи, і це все видно, а в інших містах не всі люди мають доступ до надання правової допомоги, не всі люди мають доступ до громадськості", - наголосила активістка.

Як повідомлялось, у Луцьку прокуратура вимагає для активістки Євромайдану чотири роки тюрми за перевернутий портрет Януковича.

А на Львівщині суд заборонив активісту львівського Євромайдану покидати межі населеного пункту, де він мешкає, без дозволу слідчого або прокурора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.