НОВИНИ

Газпром надасть Україні тимчасову знижку на газ

Газпром і НАК "Нафтогаз України" 17 грудня підписали доповнення до "Контракту на купівлю-продаж, поставки, обсяги та умови транзиту природного газу" від 19 січня 2009 року. Підписання відбулось у Москві у присутності президентів РФ та України.

Як заявив президент РФ Владімір Путін, підписаний документ дозволяє Газпрому поставляти газ в Україну за ціною $268,5 за тис. м³, тоді як зараз вона становить понад $400.

"У всякому разі, ми вважаємо, що це теж тимчасове рішення. Маючи на увазі, що довгострокові, довготривалі домовленості мають і будуть досягнуті. Це стосується і поставок газу в Україну, це стосується і забезпечення безперебійного транзиту споживачам в Європі", - заявив президент РФ.

"Росія готова і далі йти назустріч нашим партнерам, але перед нами стоїть завдання виробити дійсно ефективну і довгострокову схему взаємодії" , - додав Путін.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович розраховував під час візиту до Москви врегулювати питання постачання російського газу на принципах взаємної вигоди. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.