НОВИНИ

Регіонали поскаржилися Азарову, що їх називають бандитами, а Колесніченка взагалі висаджують з таксі

Депутати від Партії регіонів заявили прем’єр-мінстру Миколі Азарову, що не бажають «віддуватися» за корупцію в уряді. Про це регіонали заявили 16 грудня під час зустрічі Азарова з фракцією ПР, повідомляють джерела «Української правди».

"Я не хочу, щоб мене називали бандитом. Крадуть на горі, а ми повинні ходити на телеефіри та віддуватися", - процитував співрозмовник видання регіонала Григорія Смітюха.

Також під час зустрічі наболілим поділився і скандально відомий регіонал Вадим Колесніченко.

"Мене висаджують з таксі, коли впізнають, хто я такий", - заявив Колесніченко.

Як повідомлялось, після шквалу критики під час цієї зустрічі Азаров погодився ініціювати кадрові ротації в уряді наприкінці січня 2014 року.  

Раніше депутат від ПР Ганна Герман повідомила, що фракція Партії регіонів поставила перед прем'єр-міністром Миколою Азаровим питання про необхідність оновити уряд на 90%.

ЗМІ з посиланням на джерела повідомили про можливу відставку  міністра економічного розвитку і торгівлі Ігоря Прасолова, міністра закордонних справ Леоніда Кожари і міністра промислової політики Михайла Короленка - за те , що вони вчасно не поінформували уряд про загрози , які несе підписання угоди про асоціацію для економіки України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.