НОВИНИ

ЦВК просить МВС перевірити можливі фальсифікації на окрузі в Первомайську

Центральна виборча комісія просить Міністерство внутрішніх справ перевірити факти щодо ймовірної фальсифікації результатів повторних виборів депутата у 132-му окрузі, про які заявила довіреної особи опозиційного кандидата Аркадія Корнацького. Відповідне рішення ухвалили на засіданні 16 грудня, повідомляє ЦВК.

Комісія розглянула звернення довіреної особи Корнацького –   Рохманова, у якому він повідомляє про масове зібрання "агресивно налаштованих" громадян біля   окружної виборчої комісії округу, що, на  його думку може свідчити про ймовірну фальсифікацію в ході встановлення  результатів виборів, велику ймовірність силової спроби зриву роботи ОВК, спостерігачів, журналістів, інших суб’єктів виборчого процесу.

 Також було  розглянуто відповідне пояснення від зазначеної ОВК, витребуване комісією, у якому повідомляється, що вищевказане звернення містить неправдиву та викривлену інформацію щодо подій, які відбуваються на території ОВК та за її межами.

«Проаналізувавши наявні матеріали, Комісія вирішила передати їх Міністерству внутрішніх справ и та звернутися до нього з проханням здійснити перевірку викладених у них фактів та вжити, у разі необхідності, заходи відповідного реагування», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, ЦВК оприлюднила дані підрахунку 100% бюлетенів у 132 виборчому окрузі. Згідно із цими даними, перемогу отримав голова ОДА Круглов з 48,78% (32 897 голосів). У Корнацького - 45.31% (31 198 голосів).

Корнацький заявив, що  голова Миколаївської ОДА Микола Круглов спільно з органами влади провів фальсифікації у 132 виборчому окрузі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.