НОВИНИ

Суд у січні розглядатиме позов про розблокування центру Києва

Печерський районний суд переніс розгляд справи за позовом Київради щодо усунення перешкод у користуванні центральними вулицями столиці на 28 січня. Про це повідомляє Київська міська парторганізація «ВО «Батьківщина».

Представник  «ВО «Батьківщини»    під час засідання заявив клопотання про  відвід судді. Він вказав, що сама суддя є стороною в справі, а тому не може її розглядати. Натомість головуюча суддя Горкава відмовилася взяти відвід та перенесла засідання на кінець січня.

«Як відомо у своєму позові Київська міська рада вимагала винести рішення  проти всіх фізичних та юридичних осіб, які в принципі можуть створювати перешкоди на центральних вулицях міста. Оскільки сам суд знаходиться на Хрещатику, рішення суду має стосуватися тих суддів, які в ньому працюють. Суддя відмовилася від відводу, але відклала розгляд справи, у тому числі у зв’язку із необхідністю додаткового вивчення матеріалів справи» - йдеться в повідомленні

Народний депутат  Юрій Одарченко заявив, що відкладення розгляду на такий великий строк робить позов позбавленим  сенсу. «Таким чином можемо стверджувати: Майдан – є і він продовжить стояти до задоволення його вимог» -  сказав він.

Нагадаємо,  Печерський районний суд 16 грудня почав розгляд справи за позовом Київської міської ради щодо «усунення перешкод у користуванні вулицями Круглоуніверситетською, Шовковичною, Пилипа Орлика, Інститутською, Гусовського, Різницькою, Грушевського, Банковою, Хрещатик, Лютеранською, Заньковецької, Богомольця, Командарма Каменєва, Липською, Майданом Незалежності, Кловському узвозі, провулках Кріпосному та Липському».

Відповідачами у справі є Київська партійна організація «ВО «Батьківщина», голова фракції УДАР Віталій Кличко та інші особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.