НОВИНИ

Клюєв розповість Пшонці про сплановану проти нього провокацію

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Андрій Клюєв назвав звинувачення на свою адресу у причетності до розгону Євромайдану спланованою провокацією. Про це йдеться у заяві Клюєва, яку оприлюднила прес-служба РНБО.

«Враховуючи масу дезінформації, яка останнім часом з'являлася в ЗМІ, а також звинувачення на мою адресу з боку окремих політиків, не можу не відреагувати», - сказав Клюєв.

Він зазначив, що усі звинувачення побудовані на дезінформації та необ'єктивних домислах.

«Це частина очевидної добре спланованої операції з дискредитації для досягнення конкретних політичних цілей», - вважає Клюєв.

Секретар РНБО також заявив, що сьогодні сам піде до Генеральної прокуратури і відповість її представникам на всі їхні запитання.

«Я впевнений, що об'єктивне розслідування покаже безпідставність усіх звинувачень на мою адресу», - сказав  Клюєв.

Як повідомлялось, 14 грудня під час брифінгу генпрокурор Віктор Пшонка заявив: за розгін Євромайдану покарають секретаря РНБО Володимира Сівковича, начальника київської міліції Валерія Коряка і голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова. Президент Віктор Янукович підписав указ про відсторонення всіх трьох на час проведення розслідування.

ЗМІ опублікували частину протоколів одночасного допиту Генпрокураторою Сівковича, Коряка і Олександра Попова. Документи свідчать про те, що Сівкович транслював вказівки секретаря РНБО Андрія Клюєва.

Опозиція вимагає арешту і допиту Клюєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.