НОВИНИ

У "Свободі" не визнають результатів виборів на 223-му окрузі

Народний депутат від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко заявляє про фальсифікацію результатів виборів в 223-му окрузі в Шевченківському районі в Києві, де змагається самовисуванець Віктор Пилипишин та свободівць Юрій Левченко.

"Екзит-пол показав, що Юрій Левченко перемагає з відривом 17% і у нас немає підстав не довіряти цьому екзит-полу авторитетної групи «Рейтинг». Але сьогодні ми бачимо, що влада шляхом фальсифікацій: масового підкупу, вилучення бюлетенів, використання фізичного тиску «ті тушок» і фальшування протоколів - на тих дільницях, де перемагає Левченко, влада реально пішла на повну фальсифікацію виборів", - сказав Іллєнко в коментарі УП.

"На сьогодні, станом на 4-30 ми можемо заявити, що виборів ми не визнаємо",- додав депутат.

Іллєнко наголосив, що Свобода буде оскаржувати результати в судах "збирати матеріали на фальсифікаторів, щоб їх покарати, але ми розуміємо, що і судів немає ніяких в нашій країні"

Варто додати, що на засіданні ОВК присутні депутати від Партії регіонів, зокрема Михайло Чечетов. Вони заявляють, що прийшли до окружкому проконтролювати порядок.

Нагадаємо, раніше "Батьківщина" заявила, що вибори в 94-му окрузі в Київській області сфальшовані на користь провладного кандидата, самовисуванця Руслана Бадаєва, що "є підставою для скасування результатів виборів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.