НОВИНИ

Янукович пообіцяв американським сенаторам забезпечити право громадян на мирні демонстрації

Президент Віктор Янукович обговорив широке коло питань зовнішньої політики України з членами Сенату США Джоном Маккейном та Крістофером Мерфі під час зустрічі в Києві. Про це повідомляє прес-служба президента.

«Президент вчергове підкреслив незмінність євроінтеграційного курсу України, а також вірність національним інтересам країни», - сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що  Янукович запевнив сенаторів, що влада зробить усе можливе для забезпечення права громадян на мирні демонстрації, а також для проведення чесного та прозорого розслідування подій 30 листопада на Майдані Незалежності у Києві.

«Сторони домовилися продовжити діалог», - повідомили в прес-службі президента.

Як відомо, сенатори США Джон Маккейн та  Крістофер  Мерфі  15 грудня виступили зі сцени Майдану в Києві зі словами підтримки українцям, які прагнуть євроінтеграції.

Раніше Маккейн закликав США до активнішої зовнішньої політики щодо України. Він також піддав критиці владу України за розгін учасників мирних демонстрацій на Майдані і за відмову підписати договір про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо, на розгляд Сенату США внесена резолюція, якою пропонується ввести візові обмеження і заморозити активи осіб, відповідальних за насильство проти учасників мирних акцій в Україні.

Джон  Маккейн очолює комітет Сенату США у закордонних справах, Крістофер  Мерфі  - підкомітет  з європейських питань Комітету у закордонних справах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.