НОВИНИ

Регіонали ошукали учасників антимайдану і не заплатили їм обіцяні гроші

Людей, яких звезли на альтернативний мітинг на підтримку Партії регіонів, "кинули" на гроші.

Ввечері 14 грудня близько 21:00 біля центрального входу до Виставкового центру припарковано близько 50-60 автобусів. Там скупчились люди, яким пообіцяли заплатити добові по 150 грн, плюс по 25 грн - за кожну годину мітингу.

Організатори попередили, що в суботу та неділю люди мітингують, а в понеділок зранку мають повернутись додому.

Люди підрахували, що кожному повинні заплатити у підсумку близько 800 грн. Також їх обіцяли годувати. На вчорашньому мітингу регіоналів на Європейській площі вони відстояли з 10:00 до 16:00.

Однак увечері їм сказали, що "зараз ви їдете по домівках, і вам заплатять по 300 грн".

Обурені люди вимагали заплатити їм обіцяне та скандували: "Гроші! Гроші!".

"Зараз нас відправляють додому. Наскільки я зрозумів нам на "заміну" з регіонів їдуть інші люди, яким також пообіцяли по 800 грн. Але ж їх кинуть так само, як нас. "Старшого", який обіцяв нам гроші, знайти зараз не можемо", - розповів Михайло з Петропавловська.

Разом з ошуканими був народний депутат від ПР Артур Мартовицький.

"Люди приїхали висловити своє волевиявлення. Відрядні їм заплатили — по 300 грн. Я нікому гроші не обіцяв - я тут зі своїми виборцями", - пояснив Мартовицький.

Водночас присутні спростували цю інформацію.

Згодом автобуси почали роз'їжджатись.

"Нас повезли додому і зараз роздають під розпис по 300 грн. Ми втратили два дні. Кожний проїв по 200-250 грн. Нас тупо кинули", - зазначив один із ошуканих.

Нагадаємо, у Партії регіонів заявляли, що 14 грудня на Європейській площі столиці зібралося близько 200 тис. прихильників курсу Януковича. Акція, організована Партією регіонів на Європейській площі, має назву «Збережемо Україну!».

На акцію, яка проводиться на противагу Євромайдану, ПР привезла активістів з усієї України.

Міліція ж заявила, що участь у мітингу на Європейській площі брали близько 60 тис. осіб.