НОВИНИ

Регіонал від імені Європейської площі попросив Путіна про допомогу з газовим контрактом

Депутат-регіонал Григорій Смітюх під час мітингу на Європейській площі зі сцени звернулися до президента Росії Владіміра Путіна за "допомогою і підтримкою".

"Історично сотні років ми жили як одна єдина країна Білорусія і Росія. І там наші діди, прадіди і наші батьки вкладали сили, розум, кошти, можливості і розвивали Російську федерацію", - сказав Смітюх.

"Це велика країна і Путін Володимир Володимирович - велика людина, впливова людина. Якщо ви дозволите, я від себе, і якщо ви підтримаєте, від вас всіх разом. Давайте звернемося до Володимира Володимировича, давайте його закличемо, що сьогодні Україна потребує допомоги", - закликав регіонал.

"Україна потребує, щоб Росія пішла нам назустріч і Володимир Володимирович в змозі сьогодні в односторонньому порядку переглянути газовий контракт. Це буде суттєвою допомогою нам нашим братським, дружнім, сімейним відносинам", - заявив він.

Регіонал кілька разів проскандував "Путін! Путін!", його підтримали кілька голосів.

"Володимире Володимировичу, я сподіваюся, ви почуєте. Майдан сьогодні звертається до вас, ми потребуємо допомоги і підтримки", - заявив Смітюх.

Як відомо, 14 грудня у Києві на Європейській площі відбувся мітинг прихильників Партії регіонів "Збережемо Україну". У прес-службі ПР заявили, що акція зібрала близько 200 тисяч осіб. В той же час керівник прес-служби МВС києва Ольга Білик повідомила, що у мітингу Партії регіонів беруть участь близько 60 тисяч осіб.

Акцію прихильників ПР оголошено безстроковою.

Нагадаємо, Партія регіонів "на прохання трудящих" оголосила мобілізацію своїх прихильників на мітинг у Києві, щоб підтримати курс Віктора Януковича.

11 грудня ZN.UA з посиланням на джерело в РНБО повідомило, що влада поставила перед Міноборони та іншими відомствами завдання забезпечити проведення 14-15 грудня масштабного провладного мітингу на противагу Євромайдану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.