НОВИНИ

Сенату США пропонують схвалити візові обмеження для відповідальних за розгін Майдану

На розгляд Сенату США внесена резолюція, якою пропонується ввести візові обмеження і заморозити активи осіб, відповідальних за насильство проти учасників мирних акцій в Україні.

Відповідний документ подали сенатори-демократи і республіканці. Також резолюція закликає до "мирного і демократичного вирішення" політичної кризи, що дозволило б Україні стати "активним членом європейського співтовариства".

У разі схвалення Сенатом питання про санкції, в тому числі - візові обмеження і замороження активів для осіб, відповідальних за насильство проти мітингувальників  - мають розглянути в Конгресі США.

Також в резолюції наголошується, що подальше насильство з боку уряду матиме наслідки для двосторонніх відносин між країнами.

"Українці протестують, тому що вони знають, що були продані своїм урядом заради короткострокового грошового прибутку з Росії", - наголошується в тексті резолюції.

Нагадаємо, раніше прес-секретар Держдепартаменту Джен Псакі повідомила, що США розглядає варіанти реагування на останні події в Україні, включно з санкціями.

Між тим, як раніше заявила представник глави європейської дипломатії Кетрін Ештон Майа Косьянчич, Європейський Союз не обговорює можливість введення санкцій щодо українських посадовців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.