НОВИНИ

Президент Румунії вимагає відставки прем'єра і керівництва парламенту

Президент Румунії Траян Бесеску вважає відставку прем'єр-міністра Віктора Понта і голів обох палат парламенту - Кріна Антонеску (Сенат) і Валеріу Згоня (Палата депутатів) єдиним шансом для збереження міжнародного авторитету країни після рішення парламенту про посилення імунітету президента і депутатів. Про це голова країни заявив в ефірі румунського телеканалу B1TV.

"Після рішення парламенту про зміцнення імунітету президента і депутатів, я, на жаль, не можу ухвалити рішення про розпуск законодавчого органу. Проте, існує інший радикальний захід, за допомогою якого Румунія зможе "зберегти своє обличчя" і місце серед цивілізованих держав Європи: це відставка прем'єра Віктора Понта, а також спікера Сенату Кріна Антонеску і голови Палати депутатів Валеріу Згоня", - заявив Бесеску.

 Прем'єр і керівники парламенту поки не прокоментували заяву президента.

 Раніше парламент Румунії вніс зміни до Кримінального кодексу країни, згідно з якими президент і депутати парламенту не є публічними чиновниками і звільняються від кримінальної відповідальності за корупцію  в державних органах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.