НОВИНИ

Українські активісти у Стразбурзі вимагають заблокувати закордонні рахунки Сім'ї Януковича

12 грудня у Страсбурзі (Франція) біля будівлі Європарламенту група активістів провела акцію, під час якої вимагала заблокувати рахунки Віктора Януковича та його сім'ї, які перебувають в Deutsche Bank AG, Франкфурт. Про це повідомив член організаційного комітету Євромайдану Німеччини Єгор Миколаїв.

Протестувальники наголосили, що структури, підконтрольні сім'ї Януковича, відмивають гроші за допомогою німецького банку. Активісти також розкидали банкноти з ім'ям Януковича, залиті червоною фарбою.

"Таким чином, учасники акції вирішили звернути увагу європейських політиків на те, що гроші президентської родини були зароблені корупційним шляхом і використовуються для підтримки кривавого режиму Януковича. Deutsche Bank AG побічно допомагає відмивати зароблені нечесним шляхом мільйони", - йдеться у повідомленні.

"Ми вважаємо, що Європарламент повинен прийняти серйозні санкції стосовно Віктора Януковича та його сім'ї – заблокувати рахунки, знекровивши їх таким чином. Час для дипломатії та підтримки "пиріжками" минув. Українська влада відверто застосовує силу проти мирних протестів – так чому Європа, яка хоче стати сильною єдиною структурою, продовжує дозволяти це? Доведіть, шановні парламентарії, що ви здатні приймати кардинальні рішення і допомагати людям, які цього по-справжньому потребують", – заявив Єгор Миколаїв.

Після Акції активісти передали відкрите звернення до Європейського Парламенту, де детально описали шляхи збагачення сім'ї Януковича, зокрема через Всеукраїнський Банк Розвитку, який належить Олександру Януковичу.

Нагадаємо, як раніше заявила представник глави європейської дипломатії Кетрін Ештон Майа Косьянчич, Європейський Союз не обговорює можливість введення санкцій щодо українських посадовців.

Між тим, прес-секретар Держдепартаменту США Джен Псакі повідомила, що США розглядає варіанти реагування на останні події в Україні, включно з санкціями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.