НОВИНИ

У Харкові спалили авто з апаратурою Євромайдану

У Харкові вночі спалили автомобіль з апаратурою для проведення акцій протесту на підтримку євроінтеграції. Про це повідомляє прес-служба харківського Євромайдану.

"Сьогодні близько 3-ї ночі спалили автомобіль харківського ЄвроМайдану, на якому  розвозилась вся апаратура для мітингу. За словами активіста Олексія, який займався транспортними питаннями на Майдані, мікроавтобус марки Mercedes-Benz Vito був спалений вщент", - сказано в повідомленні.

"Близько 8-ї вечора я забрав апаратуру з Євромайдану, і поїхав її вигружати, після чого поставив мікроавтобус біля свого будинку на вулиці Сумській. Вночі почув сильний запах гарі, підійшовши до вікна я побачив, що машина палала, а навколо вже стояли пожежники", - розповів активіст.

Він переконаний, що мікроавтобус знищили противники Євромайдану. 

Зранку активіст написав заяву про підпал у відділку міліції, працівники якої весь час намагалася переконати хлопця в тому, що машина зайнялася сама.

"Це був відремонтований і абсолютно нормальний автомобіль, самостійно зайнятися він ніяк не міг", - вважає активіст ЄвроМайдану.

Прес-служба зазначає, що це вже не перший випадок "псування майна харківського ЄвроМайдану": 5 грудня ввечері невідомі спортивної статури вкрали у активістів генератор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.