НОВИНИ

Ахметов закликає опозицію і владу не дбати про власні рейтинги, а шукати компроміс

Вихід людей на мирні акції, свідчить, що Україна – вільна, демократична країна. І з цього шляху Україна не зверне. Про це йдеться у заяві відомого бізнесмена Ріната Ахметова.

Свою заяву Ахметов пояснив тим, що «у ці дні багато хто хоче знати» його особисте ставлення до подій в країні.

За його словами, люди стали шукати відповіді на питання, чому не підписана угода про асоціацію з ЄС у Вільнюсі та куди прямує Україна, і вийшли на Майдан.

«Те, що в ці дні постраждали люди, це – неприпустимо. Я переконаний, що зараз, у складний момент для нашої країни, дуже важливо мати холодні голови і зважений підхід», – зауважив Ахметов.

«Я – за стіл переговорів. Щоб політики, влада, опозиція, моральні лідери країни сіли за стіл переговорів і ухвалили те рішення, яким ми будемо пишатися», – зазначив бізнесмен.

За словами Ахметова, це має бути «стіл» миру, компромісу і майбутнього країни.

«І нехай за цим столом політики втратять свої рейтинги. Але найголовніше, щоб рейтинг України пішов вгору», - наголосив Ахметов.

Крім того, ще один відомий бізнесмен Віктор Пінчук у коментарі Financial Times заявив, що підтримує учасників Євромайдану.

За словами Пінчука, люди на Євромайдані змусили задуматись про його відповідальність як бізнесмена і громадянина, щоб "як і в 2004-му, зробити все можливе для досягнення мирного і конструктивного рішення".

"Українське громадянське суспільство показало свою силу", - підкреслив Пінчук.

"Не те, що люди роблять вибір на користь конкретної політичної угоди. А те, що вільні громадяни сладають свою думку і говорять про це. Ніщо не може бути сильнішим", - додав він.

"Це дає мені величезний оптимізм щодо майбутнього нашої країни", - додав він.

Як повідомлялсь, нещодавно у Лондоні десятки українських демонстрантів стали під гаслами з критикою української влади поблизу помешкання, яке належить найбагатшому українському підприємцю Рінату Ахметову.

Лондонська акція розповсюдила заяву, в якій покладає на Ахметова та інших наближених до влади підприємців відповідальність за дії президента Януковича та його уряду.

Вони тримали плакати із закликом засудити насильство в Україні і підтримати український народ, а не "кривавого Януковича".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.