НОВИНИ

Влада Донецька хвалиться, що поїздом відправляє у Київ 500 шахтарів, студентів і пенсіонерів

Сьогодні з Донецька відправиться поїзд, який повезе прихильників президента і уряду в Київ. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив секретар Донецької міськради Сергій Богачов.

«Сьогодні в 15:20 з Донецька до Києва відправляється поїзд з охочими підтримати курс президента України Віктора Федоровича Януковича. Тільки з міста Донецьк таких на сьогоднішній день - 500 осіб. Це - студенти, робітники підприємств, шахтарі, пенсіонери. Серед них і мій молодший син Олексій з друзями» , - написав Богачов.

Він також додав, що з організаційних питань поїздки можна звертатися до керівника штабу Донецької міської організації Партії регіонів Олексія Грановського.

Як повідомлялос, Партія регіонів "на прохання трудящих" оголосила мобілізацію своїх прихильників на мітинг у Києві, щоб підтримати курс Віктора Януковича.

Напередодні ZN.UA з посиланням на джерело в РНБО повідомило, що влада поставила перед Міноборони та іншими відомствами завдання забезпечити проведення 14-15 грудня масштабного провладного мітингу на противагу Євромайдану.

Нагадаємо, опозиція заявила, що опозиція знає про план влади влаштувати у Києві широкомасштабну провокацію в суботу і неділю.

За словами Арсенія Яценюка, нині влада звозить людей до Києва, щоб розпочати громадянський конфлікт, «вводити надзвичайний стан, вводити війська, вводити «Беркут», розганяти Майдан».