НОВИНИ

Юрій Макаров: Янукович бульдозером пре на свій народ

Президент щодня шукає нагоду показати свою силу – вже не так відверто брутально, але так само тупо. Про це пише публіцист Юрій Макаров у черговому числі «Українського тижня».

«Янукович бульдозером пре на свій народ. Спроби зачистити Майдан у ніч на середу на очах у всього світу, який стежить за подіями онлайн, на очах верховного комісара ЄС, яка приїхала спробувати залагодити протистояння, – це лише зайве свідчення стану його мізків», - пише Макаров.

Він відзначає, що «упродовж останніх тижнів кабінетні конспірологи вибудовували дивовижні версії: повстання мас – результат змови «газовиків» проти «Сім’ї», або змови олігархів, або ще якоїсь там змови, мовляв, «кому вигідно?».

«Це все спроби людського розуму дати раціональне пояснення поведінці, яка жодними розумними правилами не керується, лише самими інстинктами: нагинати, відтискати, душити, забирати», - зазначає Макаров.

«Не треба питати, чому з усіх рішень межигірський хам щоразу вибирає найгірше для себе: побиття студентів 30 листопада сколихнуло протести, які без цього, можливо, потроху стихали б. Зачистка Банкової після того, як буйні молодики вже сховалися в будівлі Адміністрації президента, дала протестам друге дихання. Арешти, тиск на активістів, рейд на штаб опозиційної партії, напади силовиків на редакції незалежних ЗМІ піднімають градус і пробуджують у суспільстві лють», - пише Макаров.

Він додає, що досі фактором об’єднання всіх порядних, притомних українців був Путін, тепер ним став Янукович. За різними підрахунками, вимоги учасників акцій протесту підтримують від 75% до 85% населення України.

Детальніше читайте у статті «Зима динозавра» у № 50 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.