НОВИНИ

Опозиція наполягає на круглому столі за участі громадських активістів та представників ЄС

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко вважає, що у діалозі щодо виходу з кризової ситуації в Україні повинні брати участь представники української громадськості та Євросоюзу. Про це Кличко заявив на брифінгу в прес-центрі Штабу національного спротиву в Києві.

За його словами, учасниками круглого столу мають бути " представники суспільства, яким люди довіряють, представники високого рівня європейського співтовариства".

"І третє - ми повинні знати, який результат має бути у цього круглого столу, з яким ми повинні вийти до людей", - сказав Кличко.

Він нагадав, що вимоги Майдану до чинної влади залишаються незмінними: звільнити заарештованих, притягнути до відповідальності винних у розгоні Євромайдану, а також відправити у відставку уряд.

"Це ключовий базис, після ( виконання – Ред.) якого ми готові сідати за будь-який стіл", - сказав Кличко.

У свою чергу, лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк знову заявив , що представники опозиції не можуть без " мандата Майдану" сідати на стіл переговорів.

Як повідомлялось, напередодні президент Віктор Янукович запросив усі політичні сили, громадськість і священнослужителів до загальнонаціонального діалогу і заявив, що готовий особисто брати участь у такому круглому столі.

У відповідь Юрій Луценко запропонував Януковичу провести круглий стіл на Майдані.

Нагадаємо, екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко закликала опозицію не вести "ніяких переговорів з бандою, ніяких круглих столів з ними: тільки негайна відставка Януковича та його оточення".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.