НОВИНИ

У Азарова схвалили один з ключових документів майбутньої зустрічі Януковича з Путіним

Кабінет міністрів схвалив проект протоколу шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії, підготовлений Міністерством закордонних справ України, повідомляє прес -служба МЗС.

Протокол є одним з ключових документів, який буде затверджуватися президентом України Віктором Януковичем і президентом Росії Володимиром Путіним в рамках шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії, запланованої на 17 грудня 2013 року.

Документ, зокрема, фіксує політичний стан сучасних українсько-російських відносин, низку положень економічного і гуманітарного характеру, а також відображає результати засідання міждержавної комісії, у тому числі перелік документів, які будуть підписуватися за результатами зустрічі.

Рішенням Кабінету міністрів доручається відповідальним центральним органам виконавчої влади відповідно до компетенції в одноденний термін доопрацювати проект протоколу і подати МЗС України пропозиції до нього з метою узгодження з російською стороною.

Як повідомлялося, засідання українсько-російської міждержавної комісії заплановане на 17 грудня в Москві.

Нагадаємо, 6 грудня Віктор Янукович зустрічався з російським колегою Владіміром Путіним у Сочі на зворотному шляху після візиту до Китаю .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.