НОВИНИ

Глава МЗС Польщі: Час грає не на користь Януковича

Влада України має якнайшвидше піти на діалог із суспільством, бо країні загрожує серйозна фінансова криза. Про це заявив глава МЗС Польщі Радослав Сікорські в ефірі TVP Info.

"Кожна ніч може стати вирішальною, бо кожної ночі можна зробити помилку. Те ж, що президент Янукович декларує, що буде справжній круглий стіл – з опозицією, а не лише зі своїми прихильниками – якби це відбулось, то це було б рухом у правильному напрямку", - заявив Сікорський.

За його словами, з виходом із кризи Україні слід поквапитись.

"Україні має залежати на часі, бо тануть валютні резерви і їй загрожує серйозна фінансова криза. Не знаю, чи цього разу час грає на користь президента Януковича", - пояснив польський дипломат.

За його оцінками, в України є "від кількох, до кільканадцяти тижнів".

Сікорські вважає, що Януковичу не обов'язково треба "піддаватися" Майдану, бо він ще може зробити те, чого хоче суспільство.

"А воно хоче реформ, боротьби з корупцією, Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Європа готова Україні допомогти здійснити ті реформи, дякуючи яким розблокується багатомільярдні кредити МВФ", - заявив Сікорські.

На його думку, говорити про санкції проти української влади є "передчасно".

"Ще не були зроблені незворотні кроки. У рукаві ми мусимо тримати припаси для можливої ескалації. Проте, в України ще є дорога повороту на шлях реформ до Європи", - пояснив глава МЗС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.