НОВИНИ

Тимошенко: Ніяких переговорів з бандою, тільки негайна відставка Януковича та його оточення

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко закликає українців повстати, а світову спільноту зупинити авторитарний режим в Україні фінансовими та візовими санкціями. Про це йдеться у зверненні Тимошенко, яку оприлюднила прес-служба «Батьківщини».

Подаємо повний текст звернення:

«Кожен удар кийком "Беркуту" по мирним людям на Майдані - це удар кийком по обличчю всього українського народу. Не дайте Януковичу зробити насилля нормою нашого життя. Я звертаюся до кожного українця: повстаньте!

Ніяких переговорів з бандою, ніяких круглих столів з ними. Тільки негайна відставка Януковича та його оточення.

Я також звертаюся до лідерів демократичного світу. Кожен удар кийком "Беркуту" по мирним українцям на Майдані - це удар кийком по загальнолюдським цінностям, які ви намагаєтеся зробити основою життя людства.

Я благаю вас: дійте!

Зупиніть авторитарний режим в Україні фінансовими та візовими санкціями, міжнародними антикорупційними розслідуваннями. В іншому випадку в Україні побудують кладовище свободи. Дійте!

Слава Україні! Юлія Тимошенко».

Як повідомлялось, екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський вважає, що нічні події в Києві продемонстрували небажання президента Віктора Януковича до діалогу з врегулювання ситуації в країні.

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт вважає, що в Києві почалися репресії проти реформ.

Екс-глава представництва НАТО в Києві Джеймс Грін заявив, що відсьогодні з владою України потрібно розмовляти мовою санкцій.

Припинити насильство і зробити негайні кроки для відновлення довіри закликала українську владу Литва, яка головує нині у ЄС. Глава МЗС Литви наголосив, що українська влада за останній час, особливо цієї вночі, втратила багато довіри».

Раніше Держдеп США «висловив свою огиду щодо рішення української влади відреагувати на мирний протест на київському Майдані використанням спецпризначенців, бульдозерів та кийків, а не повагою до демократичних прав та людської гідності».

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики Кетрін Ештон висловила стурбованість тим, що міліція застосовує силу, аби прибрати мирних людей з центру Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.