НОВИНИ

До урядового кварталу пускають лише за перепустками

В урядовий квартал у Києві людей почали пускати за перепустками.

Зокрема, на вулиці Грушевського стоять два кордони правоохоронців і відмовляються пропускати людей без посвідчення працівника Кабінету міністрів України.

На першому кордоні, який розташувався біля входу на стадіон імені Лобановського, стоїть перший пост із бійців "Беркуту". Дорогу перегородили автобусами міліції. За ними стоїть ще один ряд правоохоронців у формі.

Перед Будинком уряду стоїть ще один ряд працівників “Беркуту” та інших правоохоронців.

На запитання журналістів, чому не можна пройти вгору вулицею Грушевського, працівник міліції відповів: “Тому що тут введена пропускна система”. На уточнююче запитання, на підставі яких документів і розпоряджень введено таку пропускну систему, міліціонер не зміг надати відповідь, зазначив лише про “опис Будівлі уряду”. Про що йдеться, він не уточнив.

Як відомо, 8 грудня учасники Євромайдану заблокували урядовий квартал у Києві. Було побудовано барикади й встановлено намети біля Кабміну, Будинку офіцерів, перекриті вулиці Інститутська і Шовковична, на яких також встановлено намети й блокпости.

В ніч на 10 грудня бійці спецпідрозділу МВС "Беркут" ліквідували наметове містечко мітингувальників в урядовому кварталі й розчистили барикади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.