НОВИНИ

Захарченко обіцяє реагувати на погрози міліціонерам і суддям

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявляє, що реагуватиме на погрози працівникам правоохоронних органів, судів та членам їх сімей. Про це йдеться в його зверненні на сайті МВС.

«Детальний аналіз та моніторинг засобів масової інформації свідчить про те, що особливо в останні місяці проти Міністерства внутрішніх справ розгорнуто масштабну, викривлену, побудовану нерідко на неперевірених даних, інформаційну пропаганду. Окремі політики ставлять питання щодо не легітимності діючої влади. Закликають до побиття працівників міліції, штурму та захоплення органів влади. Яку правову оцінку слід давати таким діям?» - йдеться в зверненні.

«Громадськості нав’язується думка і пропагується ненависть до міліціонера та правоохоронної системи в цілому. Лунають заклики до непокори, окремі особи вдаються до погроз на адресу правоохоронців і навіть - до членів їх родин… Ми будемо негайно реагувати в рамках закону, на погрози працівникам правоохоронних органів, судів та членам їх сімей», - додав Захарченко.

Він також зазначив, що працівники міліції, винні у перевищені своїх повноважень, після перевірки відповідатимуть згідно із законодавством.

«Ми розуміємо, вирішення питання з винуватцями побиття громадян на Майдані – перший крок для повернення суспільної довіри. Вимагаю від своїх колег суворо дотримуватися вимог Присяги, не порушувати дисципліну та Закон», - зазначив міністр.

Як зазначає Захарченко, у цілому в регіонах криміногенна обстановка "суттєво не змінилася".

"Однак виникає стурбованість щодо оперативної обстановки у місті Києві, де зросли окремі злочинні прояви, зокрема квартирні крадіжки, пограбування, хуліганства. До столиці, нажаль, направляються і особи з сумнівними намірами", - додав Захарченко.

"Мали місце затримання на Майдані провокаторів, осіб, які під виглядом благодійників збирали кошти на потреби мітингувальників тощо. Тому закликаю вас бути пильними та про всі підозрілі вчинки негайно повідомляти працівників міліції", - йдеться у зверненні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.