НОВИНИ

У Лондоні українці закликали Ахметова підтримати народ, а не "кривавого Януковича"

Десятки українських демонстрантів у Лондоні стали під гаслами з критикою української влади поблизу помешкання, яке згідно з повідомленнями, належить найбагатшому українському підприємцю Рінату Ахметову.

У кількаповерховій будівлі за адресою Гайд Парк 1 міститься найдорожча квартира Лондона, за яку, як пишуть ЗМІ, компанія Ріната Ахметова System Capital Management через офшорну фірму Water Property Holdings LTD заплатила рекордну суму 136 мільйонів фунтів стерлінгів ($215,9 млн).

Лондонська акція розповсюдила заяву, в якій покладає на Ахметова та інших наближених до влади підприємців відповідальність за дії президента Януковича та його уряду.

«Рінат Ахметов та кілька інших українських підприємців, які мають нерухомість та власність в ЄС, активно підтримують президента Януковича. Таким чином вони підтримують його курс, що закриває українському народу шлях у Європу, у той час як самі вони вже зробили «європейський вибір» для себе і для своїх дітей. Ці підпиємці заробили свої мільярди в Україні. Вони не повинні закривати решті Украни можливість жити гідним життям», – мовиться в оприлюдненій письмовій заяві.

Вони тримали плакати із закликом засудити насильство в Україні і підтримати український народ, а не "кривавого Януковича".

Охоронці будинку на Гайд Парк 1 сказали учасникам протесту, що не знають, чи перебував у ній в цей день Рінат Ахметов.

Як відомо, українці Лондона, які вже понад тиждень влаштовують акції солідарності з протестами в Україні, заявили, що і далі провадитимуть демонстрації вимагаючи «усунення режиму, що втратив підтримку народу і легітимність після жорстокого придушення мирних протестів у Києві минулими вихідними».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.