НОВИНИ

  ▪   Валерія Бурлакова

Активісти з Майдану підходять до блокованого суду

До Шевченківського районного суду підходять колони з активістами з Майдану Незалежності, повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

Присутні на вулиці активісти вітають нових  оплесками. 

Активісти  блокують виїзди з двору суду, намагаючись не допустити вивезення журналіста «Дорожнього контролю» Андрія Дзиндзя до СІЗО.

В той же час поряд будівлі суду на Ярославому валу стоять 9 автобусів «Беркуту».

Нагадаємо, 6 грудня Шевченківський районний суд міста Києва не відпустив журналіста й активіста сайту і громадської організації «Дорожній контроль» Андрія Дзиндзю на поруки народних депутатів та обрав для нього запобіжний захід - утримання під вартою протягом двох місяців

 Йому інкримінують незаконне заволодіння транспортним засобом, попоєднане з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілим. Йдеться про трактор, який прорвав кордон охорони під Адміністрацією президента 1 грудня. 

Після оголошення рішення в залі суду зчинилася штовханина між міліціонерами з одного боку, та адвокатом Дзиндзі і народними депутатами з іншого. Були поламані меблі в залі суду. Міліціонерам вдалося відтіснити депутатів, і Дзиндзю вивели із зали суду під конвоєм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.