НОВИНИ

Кличко назвав три вимоги Майдану для початку переговорів з владою

Лідер фракції УДАР Віталій Кличко заявив, що жодного діалогу з владою бути не може, поки не будуть виконані три ключові вимоги Майдану. Про це він сказав на брифінгу, повідомляє УДАР

“Перша вимога – звільнення незаконно затриманих 14 активістів Майдану. Друга – покарання людей, винних в побитті мирних демонстрантів і журналістів. Третя - відставка міністра внутрішніх справ Захарченка і уряду Азарова. Тільки після цього ми будемо обговорювати подальші кроки виходу з цієї політичної кризи”, - наголосив Кличко.

 Він відзначив, що в Латвії, коли в торговому центрі внаслідок нещасного випадку загинули люди, увесь уряд добровільно пішов у відставку і взяв на себе політичну відповідальність. Натомість, уряд Азарова, який призвів до політичної і економічної кризи в країні, навіть не допускає можливості своєї відставки.

 “Після всіх подій в Україні - політичної кризи, економічного колапсу, уряд, винний і в першому, і в другому, не тільки не несе відповідальності за свої дії, а й хоче перекласти відповідальність на будь-кого”, - сказав Кличко.

В той  же час Кличко наголосив, що мітингувальники не підуть з Майдану доки не будуть виконані їх вимоги.  

“Представники багатьох посольств під час зустрічей ставили мені запитання: ви думаєте, люди готові чекати, вони ж стоять другий тиждень, вони втомляться і розійдуться. Президент чекає на те саме, що через дощ, холод чи вітер люди розійдуться, і проблема сама собою вирішиться. Але я їх запевнив, що люди не розійдуться. Ми будемо стояти і боротися доти, доки люди, винні у тому що, Україна не підписала Угоду про асоціацію, в тому, що Україна перетворюється на поліцейську державу, де свободу слова затикають поліцейською палкою, не понесуть відповідальності згідно з законом”, - сказав Кличко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.