НОВИНИ

Американських сенаторів просять увести санкції проти Януковича

Українська громада США надіслала листи усім 100 американським сенаторам з проханням запровадити санкції проти президента Віктора Януковича і членів Кабінету міністрів. Про це повідомляється на сторінці програми "ЧАСTime" телекомпанії "Голос Америки" у Facebook.

У повідомленні зазначається, що українці Америки надсилали сенаторам листи за підтримки української студентської організації СУСТА.

У тексті листа сенаторів усіх 50 штатів просять заборонити українським міністрам та президенту в'їзд до США.

Крім того, українська громада наполягає на заморожуванні їх банківських рахунків в американських банках, а також припиненні будь-яких бізнес зв'язків з компаніями, що належать представникам української влади або члена їх сімей.

Як відомо,  Адміністрація президента США може розглягути  петицію з вимогою застосувати санкції до президента України Віктора Януковича і членів Кабінету міністрів,  яка набрала понад 120 тисяч підписів.  

Водночас, до застосування санкцій проти українських посадовців закликав голова правозахисної організації Freedom House Девід Кремер.

Між тим, представник глави європейської дипломатії Кетрін Ештон Майа Косьянчич повідомила, що Європейський Союз наразі не обговорює можливість введення санкцій щодо українських посадовців.