НОВИНИ

  ▪   Олександр Михельсон

План оборони Майдану: "афганці" й 7 тисяч у резерві

У випадку нічного штурму наметового містечка та сцени, встановлених опозицією на Майдані Незалежності в Києві, туди протягом короткого часу може бути стягнуто до семи тисяч захисників. Про це Тиждень.ua розповів народний депутат Андрій Парубій.

«Просто зараз у будинках довкола Майдану перепочивають 5–7 тисяч людей, готових за першим сигналом прибути сюди», - наголосив він.

Політик також підтвердив, що сьогодні кількість добровольців, котрі записалися в загони самооборони Майдану, сягнула 2 тисяч 800 людей, і що серед них є кількасот ветеранів радянсько-афганської війни.

«Наші люди готові дати відсіч «Беркуту» чи кому завгодно… Вони несуть постійну варту, вони знають, що робити, вони мають кийки у вигляді флагштоків, балончики з фарбою для засліплення спецназу, засоби персонального захисту», - наголосив Парубій.

«Розвідка, що відстежує переміщення сил міліції, розміщена за кілометр і більше від Майдану, ми постійно на зв’язку по рації, нас устигнуть попередити», - додав він.

За його оцінками, в разі атаки міліції кожна з барикад на Майдані та на Хрещатику «простоїть 5–15 хвилин, цього достатньо для евакуації жінок та прибуття підкріплення».

Водночас депутат висловив надію, що подібної атаки не відбудеться, і влада знайде спосіб увійти в переговірний процес.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.