НОВИНИ

Азаров вже шантажує владу західних областей України

Західні області України в результаті протесту можуть недоотримати фінансування з державного бюджету. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду в середу.

"Для того щоб з січня розпочалася виплата пенсій, нагадаю: у перші тижні нового року традиційно незначні надходження до бюджету. Необхідно вже зараз накопичити ці гроші в грудні", - сказав він.

"Ніякі перешкоди не повинні зривати процес фінансування... Особливо звертаю увагу тих окремих місцевих громад на заході країни, де окремі, підкреслюю, поодинокі приклади, коли місцева влада припинила роботу для участі в протестах. Така аморальність і безвідповідальність місцевих чиновників може призвести до того, що на центральному рівні кошти будуть виділені, але на місцевому рівні вони через непрацюючу місцеву владу просто не дійдуть до одержувачів" , - заявив Азаров.

Він також підкреслив, що у разі продовження протестів місцевої влади під загрозу може бути поставлене теплозабезпечення окремих міст .

"І все тільки через те, що працівники, яких найняли місцеві громади для забезпечення їх життєдіяльності, вирішили пограти в політику замість того, щоб виконувати свої прямі обов'язки. А їх політика - забезпечення життєдіяльності громадян. Вже сьогодні кожен орган місцевої влади має підготувати і прийняти необхідні рішення, щоб з першого січня 2014 було забезпечено безперебійне фінансування з держбюджету і місцевих бюджетів, особливо в соціальній сфері" , - заявив він.

Як повідомлялося, безстрокові мирні страйки в перших числах грудня оголосили Тернопільська, Івано-Франківська та Львівська області на знак протесту проти дій української влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.