НОВИНИ

Польща готує рятувальний план для України

2 грудня під час засідання Ради національної безпеки Польщі представниками канцелярії президента Польщі, уряду та парламенту було вирішено підтримувати усі канали впливу на ситуацію в Україні. Про це пише Rzeczpospolita.

Видання зазначає, що президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що уряд формуватиме новий план дій щодо України. Він виступив "за підтримання усіх каналів впливу на ситуацію в Україні і усіх контактів, які можуть мати вирішальне значення для того позитивної ролі Польщі у сприянні повернення України за стіл переговорів і підписання угоди про асоціацію".

Як пояснив президент, йдеться про відносини із владними та опозиційними партіями в Україні, а також контактування з урядом і президентом України.

Як підкреслив прем'єр-міністр Дональд Туск, це важливо, "оскільки зближення України з Європою і Польщею є надзвичайно ускладненим через відносини всередині країни та відносини України із сусідніми країнами".

«Наше завдання, аби велика гра, яка відбувається за майбутнє України, не завершилася якимось драматичним і непередбачуваним фіналом. Це означає гру на кількох фортепіано», - зазначив Туск.

«Нас чекає багато бесід як з офіційними українськими чиновниками, так і з європейськими лідерами», - заявив Туск, який у справі України вже розмовляв з канцлером Німеччини і президентом Франції.

Коморовський додав, що метою є "відновлення діалогу в Україні і рятувального пакету для України"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.