НОВИНИ

Парламент Криму вимагає від Януковича ліквідувати антиросійські настрої надзвичайним станом (Документ)

У зв'язку із загостренням політичної ситуації в Україні кримські депутати засуджують дії опозиції і підтримують президента Віктора Януковича і уряд та вимагають жорстких заходів з введенням надзвичайного стану. Про це йдеться у рішенні Верховної Ради АРК «Про загострення політичної ситуації в Україні».

Рішення 2 грудня підтримали 76 з 78 депутатів.

«В умовах гострої політичної кризи ВР АРК вирішила підтримати Президента України Януковича В.Ф. , Кабінет Міністрів України і легітимно обрану владу в країні, що відстоює національні інтереси», - йдеться у рішенні.

Кримські депутати засуджують «спроби насильницького захоплення влади в країні з боку опозиції під виглядом боротьби за європейський вектор розвитку, поширення неонацистських, антиросійських настроїв, здійснення розгнузданих дій, інспірованих лідерами радикально налаштованих політичних сил».

Наразі в порядку денному на позачерговому засіданні також стоїть питання «Про звернення Верховної Ради Автономної Республіки Крим до Президента України Януковича В.Ф.».

Як повідомлялось, депутат від ПР міськради Севастополя Сергій Смольянінов розпочав збір підписів під зверненням до президента Росії Владіміра Путіна з проханням ввести війська в Україну.

"Звертаємося до Вас, і просимо надати військову та іншу допомогу братньому народу, Уряду та Президента України для захисту суверенітету країни, російського населення Криму і інших регіонів України. Просимо погодити з Урядом України введення на територію країни збройних сил Російської федерації, для захисту від армії США і їх НАТОвських агресорів", - йдеться у зверненні.

Під зверненням підписалися 12 депутатів міськради, серед яких Вадим Дворніков, помічник народного депутата від ПР Вадима Колесніченка (станом на вересень 2013 року).

Водночас, Одеська обласна рада підготувала проет рішення, в якому закликатиме Януковича зберегти його "державність".

Тим часом, на Львівщині розпочалася самоліквідація Партії регіонів.

За останні дні про вихід з лав Партії регіонів оголосили четверо депутатів – Інна Богословська , Давид Жваніянія, Микола Рудьковський та Володимир Мельниченко

Нагадаємо, депутат від Партії регіонів Віктор Бондар прогнозує вихід близько 20 депутатів з фракції через розгін мітингу на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада.

Читайте також: Янукович без Ради не може ввести надзвичайний стан

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.