НОВИНИ

ПР не дозволить відставки уряду, бо під час розгону Євромайдану постраждало багато міліціонерів

Партія регіонів не голосуватиме за відставку уряду Миколи Азарова. Про це заявив лідер фракції Олександр Єфремов, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу.

"На сьогоднішній день ми не маємо домовленостей, а на ультиматуми не підемо", - заявив Єфремов.

На його переконання, відставка уряду нічого не змінить.

"Якщо будуть досягнуті домовленості між основними політичними гравцями в нашій державі, тоді можна буде приймати рішення", - сказав лідер фракції ПР.

"А залишити на сьогоднішній день державу без уряду в такій найтяжчій ситуації, в якій вона зараз перебуває, – це точно нерозумне рішення", - заявив лідер фракції "регіоналів"

На репліку журналістів про те, що йдеться про політичну відповідальність за розгін мирної демонстрації на Майдані, Єфремов сказав, що правоохоронні органи мають розслідувати, насамперед, те, "чому діти знаходилися там о 4-й ранку".

За його словами, у цій ситуації набагато більше постраждали міліціонерів, ніж громадян.

На репліку про те, що побито багато журналістів, які пред’являли свої посвідчення, Єфремов заявив, що ця ситуація має бути теж ретельно розслідувана.

Як повідомлялось, сьогодні лідери опозиції, які фактично очолюють масові акції протесту заявили, що не проводитимуть переговори з владою за «круглим столом», який ініціював спікер Володимир Рибак, оскільки це чергова «розводка».

Опозиціонери оголосили свої вимоги про відставку уряду, звільнення Тимошенко, та іші й пішли на Мадан до людей.

Тим часом на Львівщині розпочалася самоліквідація Партії регіонів.

Крім того, за останні дні про вихід з лав Партії регіонів оголосили четверо депутатів – Інна Богословська , Давид Жваніянія, Микола Рудьковський та Володимир Мельниченко

Нагадаємо, депутат від Партії регіонів Віктор Бондар прогнозує вихід близько 20 депутатів з фракції через розгін мітингу на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада.

Нагадаємо, 30 листопада після 4-ї години ранку бійці спецпідрозділу «Беркут» розігнали Євромайдан у Києві.

Понад 30 активістів затримали, кілька десятків було поранено, семеро з них госпіталізували. Серед постраждалих двоє громадян Польщі.

  У столичній міліції заявили, що активістів відтіснили з Майдану Незалежності через конфлікти з комунальниками, а під час розгону постраждало 12 правоохоронців.

Застосування сили «Беркутом» до учасників мирної акції в Києві засудили представники Європейського Союзу,  посольство США, посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт, міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс та його колега з Швеції Карл Більдт, а також МЗС Польщі, яке викликало посла України для пояснень подій у Києві.