НОВИНИ

Опозиція скликає киян на збори до Київради

Опозиція має намір сьогодні увечері провести у приміщенні Київради Загальні збори киян, повідомляє київський осередок партії «Батьківщина».

Збори розпочнуться о 20-00 в Великій залі засідань Київради. "Порядок денний буде затверджено зборами...Час закінчення загальних зборів заздалегідь не визначений", - повідомляє опозиція.

Ініціаторами загальних зборів виступили депутат Київради Тетяна Меліхова, народний депутат Юрій Одарченко та кандидат у народні депутати Юрій Левченко.

«Дане повідомлення просимо вважати офіційно надісланим секретарю Київської міської ради Галині Герезі, у зв’язку з тим, що наразі немає іншого способу зв’язку з представниками міської влади», - повідомили в «Батьківщині».

Наразі на вході до приміщення КМДА чергують представники від опозиційних партій, які пропускають людей всередину. Вони  розповідають, як пройти в туалети та залу на другому поверсі з тим, щоб відпочити та погрітися.

На Майдані Незалежності залишається велика кількість людей.   На даний час жодних провокацій чи бійок немає.  

Нагадаємо, 1 грудня учасники акції громадянського протесту в центрі Києва захопили будівлю Київської міської державної адміністрації, а також будівлю Федерації профспілок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.