НОВИНИ

Арбузов вважає, що людям не потрібно ходити на Майдани, а чекати справедливості від влади

Перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов вважає, що українцям потрібно заспокоїтися і розібратися у ситуації, що склалася на Євромайдані в Києві. Про це він сказав у коментарі ICTV.

Арбузов  запевнив, що винних у побитті активістів Євромайдану буде покарано.  

«Буде проведено розслідування з залученням фото- відеоматеріалів. Як все насправді було. І якщо будуть провини – люди будуть покарані», - сказав він.

Водночас урядовець закликав не нагнітати ситуації в країні, а розібратись з причинами та наслідками відмови від угоди про асоціацію України з ЄС.

«Що стосується закликів до страйку на Майдан. Я вважаю, потрібно розібратись… як пройшов Вільнюський саміт…Потрібно всім заспокоїтись, почекати, розібратись, і потім буде зрозуміло, що сталось. Нічого не сталось такого, що не можна повернути, і не можна розібратись в чому», -  сказав Арбузов.

«Я не вважаю, що сьогодні потрібно піднімати народ і шукати правду на Майдані», - додав віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, прем'єр -міністр України Микола Азаров звернувся до українців не піддаватися на провокації і не вірити чуткам. 

"Зараз ясно одне: хто зовсім не зацікавлений у такому сценарії, який розгорнувся, так це влада. Навпаки, наше завдання - зберегти спокій і стабільність в країн.Я не раз говорив, і повторю: Люди, які законно і мирно висловлюють свій протест - це наші співгромадяни, права яких ми зобов'язані захищати. Ці люди висловлюють підтримку європейської інтеграції, тобто, тієї політики, яку проводили і проводитимуть президент і уряд. Ми цінуємо їх думку, їх позицію і ведемо з ними діалог, як і з іншими членами нашого суспільства", - написав  Азаров у Facebоok.

Раніше його речний заявив, що Микола Азаров вкрай обурений розгоном Євромайдану в ніч на суботу.

30 листопада після 4-ї години ранку бійці спецпідрозділу «Беркут» розігнали Євромайдан у Києві.

Після розгону Євромайдану понад 30 активістів затримали, кілька десятків поранено, п’ятеро з них госпіталізували з відділку міліції. Серед постраждалих двоє громадян Польщі.

У столичній міліції заявили, що активістів відтіснили з Майдану Незалежності через конфлікти з комунальниками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.