НОВИНИ

У Дніпропетровську знову "піднімають" Євромайдан

Організаційний комітет дніпропетровського Євромайдану оголосив про збір активістів на обласне віче. Про це повідомили координатори Євромайдану за результатами термінової наради координаторів Дніпроєвромайдану.

За їхніми словами, віче планується у неділю біля входу в Центральний парк культури і відпочинку імені Лазаря Глоби. Це єдине місце в центрі Дніпропетровська, де поки не заборонені масові заходи.

«Ми оголошуємо повну мобілізацію дніпропетровців. Прийди і скажи «Ні!» діям антинародного режиму Януковича!» – йдеться в заяві координаторів дніпропетровського Євромайдану.

Нагадаємо, у п’ятницю, активісти акції за євроінтеграцію закликали учасників Євромайдану розходитися по домівках і продовжувати роботу в соціальних мережах.

За рішенням Окружного адміністративного суду, від 26 листопада 2013 року до 7 січня 2014 року в Дніпропетровську заборонені будь-які масові заходи на Європейській площі та в кількох десятках інших місць. Учасники Євромайдану вважають це рішення таким, що порушує Конституцію України і намагаються його оскаржити в суді.

25 листопада у Дніпропетровську приблизно 40 молодиків напали на наметове містечко мітингу на підтримку євроінтеграції та побили його учасників. За цим фактом міліція відкрила кримінальне провадження.