НОВИНИ

Прем’єр-міністр Польщі про безчинство "Беркуту": цивілізований світ не терпітиме таких дій влади України

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск, коментуючи журналістам розгін українською міліцією прихильників європейської інтеграції, заявив, що ні громадська думка в Польщі, ні міжнародна громадська думка не терпітиме таких дій української влади. Повідомляє польська газета Rzeczpospolita.

«Громадська думка в Польщі та міжнародна громадська думка, безумовно, не прийматиме і не терпітиме такого роду радикальних дій», - заявив Туск.

 «Це особливо прикра ситуація, тому що ми бачили, наскільки мирними були наміри протестувальників на так званих Євромайданах в Україні. У моїй пам'яті ще свіжі слова президента Януковича, який сказав, що в Україні кожен, хто протестує, не порушуючи закон, може почуватися в безпеці», - зазначив прем'єр-міністр Польщі.

Він додав, що не дивується закликам деяких українців, в тому числі одного із лідерів опозиції Віталія Кличка, до ізоляції України у зв'язку з цими подіями.

"Я сподіваюся, що такі події не матимуть місця в Україні… Наша спільна праця, українців, поляків, і багатьох інших європейців, спільна праця щодо зближення народів в Європі, зокрема українського народу, не може бути змарнованою через такого типу події. Для Польщі та Європи дуже важливо, щоб Україна була таким прикладом розвитку, зокрема розвитку демократичних стандартів", - наголосив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, 30 листопада після 4-ї години ранку бійці спецпідрозділу «Беркут» розігнали Євромайдан у Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.