НОВИНИ

ЄС закликає утриматись від застосування сили на Євромайданах

Представництво ЄС в Україні в контексті масштабних демонстрацій, що відбуваються та заплановані на цей вечір по всій країні, закликає всі сторони залишатись спокійними й утриматися від застосування сили. Про це йдеться у заяві дипломатичної установи.

Представництво ЄС заявляє, що  бере до уваги проєвропейські прагнення, які поділяє значна частина українських громадян.  

Представництво ЄС також висловлює глибокий жаль з приводу нападу на журналістів й інших дій із застосуванням сили, про які повідомлялося уранці 29 листопада.

«Представництво ЄС дуже уважно відслідковуватиме результати розслідування правоохоронними органами та сподівається, що особи, винні у цих діях, будуть притягнуті до відповідальності», - заявили дипломати.

Нагадаємо, генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що Євромайдани не будуть розганяти, якщо вони функціонуватимуть в рамках чинного законодавства.

Уранці 29 листопада у Києві біля Маріїнського палацу побили журналістів Громадського телебачення Дмитра Гнапа і Якова Любчича. Напередодні  в Житомирі група невідомих  жорстоко побила головного редактора газети "20 хвилин" Влада Пучича, який є одним з організаторів житомирського Євромайдану.