НОВИНИ

Пшонка пояснив, що "у такій правовій демократичній державі" Майдани без провокацій не розганяють

Євромайдани не будуть розганяти, якщо вони функціонуватимуть в рамках чинного законодавства. Про це заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка під час брифінгу у Харкові.

"Ніякого розгону Євромайдану, мітингів, мирних демонстрацій у такій правовій демократичній державі, як Україна, не буде", - переконує Пшонка.

"Якщо це все витримується в нормі закону", - одразу ж додав генпрокурор.

Пшонка наголосив, що на Євромайдані у Києві є люди, які провокують конфліктну ситуацію, приходячи на площу зі сльозоточивим газом, кийками тощо.

Генпрокурор запевнив, що правоохоронці будуть адекватно реагувати на такі випадки.

"Якщо будуть порушення, буде адекватне реагування", - сказав Пшонка.

Він зазначив, що на цей час уже є затримані, встановлюються й інші особи, причетні до цих подій. Генпрокурор наголосив, що у разі порушення закону, відкриватимуться кримінальні провадження, у яких буде судова перспектива.

Як відомо, 28 листопада координатори Євромайдану повідомили, що для організації масової бійки на Майдані Незалежності у Києві на п’ятницю наймають людей за 230 гривень за годину.

А 29 листопада протестувальники повідомили, що у центрі Києва серед протестувальників за євроінтеграцію нібито ходять молодики з залізними трубами, оснащені державною символікою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.