НОВИНИ

У Києві розпочався мітинг регіоналів

Наразі на "євроінтеграційному" мітингу Партії регіонів у Києві на Європейській площі зібралося 10 тисяч людей.

Зазначається, що люди прибувають на площу з вулиць Грушевського та Трьохсвятительської. Вони тримають в руках партійні, державні прапори, прапори Євросоюзу та Українського союзу промисловців і підприємців.

Перед присутніми виступив лідер фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов.

Він закликав присутніх будувати, створювати європейський рівень життя в Україні, а також запевнив: "Ми не звертаємо з європейського шляху... Україна буде в європейській родині. Ми зробимо так, щоб життя тут було як у кращих країнах Європи".

Крім того, Єфремов висловив подив у зв'язку з тим, що Європа не підтримала ініціативу проведення тристоронніх переговорів Україна-ЄС-Росія.

"Мені не зовсім зрозумілі дії деяких чиновників", - сказав він і закликав: "Єврокерівники, зрозумійте нас!" .

Мітинг у прямому ефірі транслює Перший національний канал.

Нагадаємо, Партія регіонів подала заявку на проведення в п'ятницю на Європейській площі 50-тисячного мирного зібрання громадян.

Між тим, джерела BBC Україна повідомляли, що в областях Центральної України державні адміністрації знімають бюджетників та везуть їх автобусами на мітинг щодо євроінтеграції.

Водночас, у закритих групах в соціальних мережах з'явилися оголошення про збір "великої масовки" на 29 листопада на Михайлівській площі.

Нагадаємо, раніше координатори Євромайдану у Києві заявляли про можливу підготовку провокацій під час протестів у п'ятницю. Так, зазначалося, що для бійки на Майдані Незалежності наймають людей за 230 гривень за годину. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.