НОВИНИ

Маріїнський парк окупували тітушки

Прихильники Партії регіонів рухаються від станції метро Арсенальная в напрямку Європейської площі, разом з тим молоді люди спортивної статури зайняли площу Конституції в Маріїнському парку.

Зокрема, кілька сотень учасників акції з прапорами Партії регіонів та державними прапорами України йдуть групами по вул.Грушевського в напрямку Європейської площі.

У той час, понад півтисячі молодих людей спортивної статури, одягнених у спортивні костюми, стоять на площі Конституції в Маріїнському парку. Вони стоять без будь-якої партійної символіки або інших відмітних знаків.

 

Також в Маріїнському парку знаходиться близько 10 автобусів з правоохоронцями.

Нагадаємо, раніше у головному управлінні МВС Києва повідомили, що Партія регіонів подала до міліції повідомлення про проведення мирного зібрання на Європейській площі 29 листопада. Орієнтовна кількість людей - 50 тисяч.

Між тим, джерела BBC Україна повідомляли, що в областях Центральної України державні адміністрації знімають бюджетників та везуть їх автобусами на мітинг щодо євроінтеграції.

Водночас у закритих групах в соціальних мережах з'явилися оголошення про збір "великої масовки" на 29 листопада на Михайлівській площі.

Як відомо, у Києві триває Євромайдан прихильників євроінтеграції України на Майдані Незалежності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.