НОВИНИ

Глава МЗС Польщі попереджає, що ЄС не гратиме в ігри Януковича

На думку міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського, Україна змарнували добру волю, яку накопичила в Європі і поза нею, в результаті Помаранчевої революції, а не підписуючи угоду про асоціацію з ЄС зараз, марнує ще одну. Про це він заявив під час Форуму громадянського суспільства, який проходить в рамках саміту Східного партнерства у Вільнюсі.

 «Я захоплювався Україною під час Помаранчевої революції», - заявив Сікорський.  Ще більше викликає захоплення, на його думку, що українські революції відбуваються взимку, але багато людей не боїться виходити на вулиці.

«Але я повинен сказати, ваші лідери змарнували добру волю, яку накопичила Україна в Європі і поза нею, в результаті Помаранчевої революції, і я боюся, що Україна на найкращому шляху, щоб змарнувати ще одну можливість», - заявив він.

«Президент Янукович – це той, кого ми визнаємо, як демократично обраного президента України, і він виносить рішення від імені вашої країни. І цей процес торгів не працюватиме. Ми поза цією грою», - наголосив міністр.

Нагадаємо, 21 листопада Кабінет міністрів призупинив процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.