НОВИНИ

У ПР не приховують, що влаштують альтернативу Євромайданам: уже збирають "масовку"

У Партії регіонів не виключають, що громадські організації можуть провести мітинг у Києві 29 листопада, щоб показати альтернативну Євромайдану точку зору. Про це заявив депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

"Не виключаю, що громадяни приїдуть до Києва висловити свою думку. Громадські організації можуть зібрати людей. Люди на майдані – це не вся Україна", - заявив BBC Україна депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

Водночас, джерела BBC Україна повідомляють, що в областях Центральної України державні адміністрації знімають бюджетників та везуть їх автобусами на мітинг щодо євроінтеграції.

Зокрема в місті Сміла Черкаської області зібрали шість автобусів з бюджетниками.

Водночас, у закритих групах в соціальних мережах з'явилися оголошення про збір "великої масовки" на 29 листопада на Михайлівській площі.

Нагадаємо, раніше координатори Євромайдану у Києві попереджали про підготовку можливих провокацій. Зокрема, невідомі збирали групу людей "битися" з 17:00 29 листопада.За це обіцяють 230 гривень на годину. Збирають, за словами координаторів, загалом 2 000 осіб.

Читайте також: Що буде після Євромайданів

Як відомо, Євромайдан у Києві триває з 21 листопада після розпородження Кабміну про призупинення підписання угоди про асоціацію з ЄС. Протести охопили й інші регіони України. 

26 листопада ввечері екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернулася до опозиції із закликом прибрати з Євромайдану партійну символіку, об'єднати євромайдани та свторити єдину раду. Згодом Арсеній Яценюк оголосив про об'єднання двох євромайданів у Києві. Приблизно о 23:00 на Майдан Незалежності прийшли мітингувальники з Європейської площі.